Portfolio služeb

Společnost TRIKAYA si klade za cíl zavést na realitním trhu nové standardy nejen v bydlení, ale také ve službách klientům, a to jak zájemcům o bydlení v některém z našich projektů, tak obchodním partnerům z řad investorů, pro které nabízíme kompletní projektový servis.

 

Základem tohoto servisu je projektový management. Služby vysoce kvalifikovaných projektových manažerů společnosti Trikaya usnadní  realizaci vašich developerských záměrů. Od plánování až po kolaudaci.

 

Prodejní oddělení poskytuje nejenom úspěšnou realizaci samotného prodeje projektu, ale také rozsáhlé přidružené služby jako příprava prodejní dokumentace či zajištění právního a finančního servisu.

 

Úspěšný prodej všech developerských projektů vyžaduje kvalitně připravenou a realizovanou marketingovou strategii. Naše marketingové oddělení poskytuje ful-service v oblasti propagace developerských projektů.

 

Prostřednictvím naší dceřiné společnosti Trikaya Property and Facility Management zajišťujeme veškerou správu budov a nemovitostí. Zajišťujeme kompletní servis rezidenčních i administrativních budov.


Pro co nejlepší přístup k informacím o projektech a službách společnosti TRIKAYA je zřízena i ZELENÁ LINKA.

 

Klientské centrum TRIKAYA:
Příkop 4 (IBC Park)
602 00 Brno


e-mail: info@trikaya.cz