Team

VEDENÍ FIRMY

 

Dalibor Lamka
Generální ředitel a předseda představenstva

 

Narozen v r. 1956, švýcarské a české občanství, 3 děti, ekonom. Pracoval v bankovní sféře a úspěšně řídil řadu investičních projektů. Je jedním ze zakladatelů skupiny Trikaya a pracuje také jako investiční poradce skupiny. Má rád hory, umění a dobrá vína.

 

 

 

Alexej Veselý
Výkonný ředitel a místopředseda představenstva
ve firmě od roku 2010

 

Narozen v r. 1976, vystudoval Fakultu stavební VUT v Brně a Vysokou školu ekonomickou v Praze, má dvě děti. Pracoval jako comptroller a manažer v oblasti financí a řízení projektů ve firmách Hochtief a ORCO. Mezi projekty, na kterých se podílel, patří byty Hostivařský dvůr Praha, multifunkční projekt Stein Bratislava, 500 bytů Plachta Hradec Králové a rezidence Erasmus. Zajímá se o historii, přírodu a architekturu. Ze sportů se věnuje kiteboardingu, lyžování a yachtingu. 

 

 

Martina Svobodová
Asistentka výkonného ředitele
ve firmě od roku 2016

 

Narozena v r. 1984, vystudovala Fakultu managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od r. 2009 pracovala v realitní kanceláři na pozici office managerky. Ve volném čase se ráda věnuje sportu a tanci.

 

 

PROJECT MANAGEMENT

 

 

  

 

Pavel Říha
Senior projektový manažer
ve firmě od roku 2016

 

 

 

 

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

 

František Šudřich
Obchodní ředitel
ve firmě od roku 2011

 

Narozen v roce 1989, vystudoval Mediální studia a Sociologii na Masarykově univerzitě. Ve společnosti Trikaya působil již v době svého studia. Ve společnosti začínal na pozici marketingového specialisty, v průběhu práce se zaměřil na průzkumy brněnského trhu novostaveb a věnoval se analýzám trhu a přípravě projektů. Po získání zkušeností z obchodního oddělení nyní působí jako obchodní ředitel. 

 

 

 

Žaneta Charvátová
Prodejce
ve firmě od roku 2015

 

Narozena 1979, vystudovala Mezinárodní obchod a mezinárodní podnikání. Praxe v realitách od r. 2012 ve společnosti MAGNUM, kde pracovala jako obchodní manažer např. na projektu Palác Chlumeckých v Brně nebo Palác MAGNUM v Pardubicích. Má ráda zvířata, cestování a ledové kaštany.

 

 

ODDĚLENÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN

 

 

 

Lukáš Konárek
Poradce klientských změn a junior projektový manažer
ve firmě od roku 2015

 

Narozen v roce 1992. Získal titul Bc. v programu Stavební inženýrství na Fakultě stavební VUT v Brně. Zajímá se o stavebnictví a sport. Ve volném čase rád plave nebo běhá.

 

 

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

 

Jan Kolařík
Finanční ředitel
ve firmě od roku 2014

 

Narozen v r. 1991, vystudoval obor Realitní inženýrství na VUT v Brně. Ve společnosti začal působit již během studia na vysoké škole. Zajímá se o finance, investování a analýzy společností na finančních trzích. Ze sportů se věnuje adrenalinovým a kolektivním sportům. 

 

 

 

Martina Králová
Účetní
ve firmě od roku 2009

 

Narozena v r. 1968, vystudovala Vysokou školu ekonomickou, pracovala jako účetní např. ve firmách Strojírny Tomáš s.r.o a Ed. Haas CZ. Martina se ráda věnuje své rodině a ve volných chvílích ráda čte.