Podporujeme

 

Naše společnost si je vědoma své sociální zodpovědnosti a hodlá podporovat různé projekty z oblasti sociální, sportu, kultury a životního prostředí.

 

Volejbalová klub Královo Pole

Podpora sportu je jednou z tradičních oblastí, které se společnost Trikaya věnuje. Jsme proto rádi, že jsme mohli v sezóně 2017 / 2018 uzavřít spolupráci s Volejbalovým klubem Královo Pole. 

 

 

Výcviková skupina záchranných psů Sirius

 

Kromě hasičských jednotek IZS JMK trénuje v lokalitě býválé továrny Ergon také výcviková skupina záchranářských psů Sirius. V lokalitě proběhly mezinárodní výcvikové soutěže, které navazovaly na rozsáhlé krajské cvičení integrovaného zásahového sboru. V sutinách demolované budovy záchranářští psi trénovali hledání zasypaných obětí. Jsme rádi, že tento brownfield může být ještě před svou revitalizací a proměnou v novou moderní čtvrť využit pro dobré účely. S výcvikovou skupinou Sirius jsme navázali spolupráci a pokud to bude možné, rádi poskytneme i další prostory, které vyčkávají na svou rekonstrukci.


Sirius Rescue

 

Projekt Dobrý skutek

 

Dětské centrum Brno se již více než 50 let věnuje pomoci dětem bez domova, mladým matkám v nouzi a dětem se zdravotním postižením. Žádné peníze rozhodně nemohou nahradit plně fungující rodinu, mohou však snad alespoň částečně zpříjemnit nepříznivý osud a třeba i nastartovat novou, šťastnější cestu životem. Rozhodli jsme se z tržeb prodaných bytů Rezidence Erasmus  věnovat Dětskému centru Chovánek Brno celkovou částku 250 000 Kč.