Podporujeme

 

Naše společnost si je vědoma své sociální zodpovědnosti a hodlá podporovat různé projekty z oblasti sociální, sportu, kultury a životního prostředí.

 

Výcviková skupina záchranných psů Sirius

 

Kromě hasičských jednotek IZS JMK trénuje v lokalitě býválé továrny Ergon také výcviková skupina záchranářských psů Sirius. V lokalitě proběhly mezinárodní výcvikové soutěže, které navazovaly na rozsáhlé krajské cvičení integrovaného zásahového sboru. V sutinách demolované budovy záchranářští psi trénovali hledání zasypaných obětí. Jsme rádi, že tento brownfield může být ještě před svou revitalizací a proměnou v novou moderní čtvrť využit pro dobré účely. S výcvikovou skupinou Sirius jsme navázali spolupráci a pokud to bude možné, rádi poskytneme i další prostory, které vyčkávají na svou rekonstrukci.


Sirius Rescue

 

Projekt Dobrý skutek

 

Dětské centrum Brno se již více než 50 let věnuje pomoci dětem bez domova, mladým matkám v nouzi a dětem se zdravotním postižením. Žádné peníze rozhodně nemohou nahradit plně fungující rodinu, mohou však snad alespoň částečně zpříjemnit nepříznivý osud a třeba i nastartovat novou, šťastnější cestu životem. Rozhodli jsme se z tržeb prodaných bytů Rezidence Erasmus  věnovat Dětskému centru Chovánek Brno celkovou částku 250 000 Kč.

 

 

 

Technika Brno – hokej a baseball

Naše společnost se stala jedním z hlavních sponzorů hokejového oddílu s padesátiletou tradicí, který bojuje o vítězství v druhé lize střed. Počítáme s tím, že tato spolupráce se bude dále rozšiřovat i na baseballový oddíl.