O společnosti TRIKAYA

Základní vizí společnosti TRIKAYA Czech Republic je přinášet do České republiky nové standardy bydlení. Jejím cílem je budovat inovativní projekty, které nabídnou klientům nejen vysokou kvalitu ale i standardy běžné v ostatních vyspělých státech světa.  
číst více »

Bydlení v Brně

Po úspěšné realizaci projektu Erasmus Trikaya pro zájemce o kvalitní bydlení v Brně připravila výstavbu nového projektu Ponavia rezidence. již druhá etapa tohoto úspěšného projektu přináší celkem 110 bytových jednotek. Část z nich přdstavuje inovativní koncept bydlení - tzv. townhousy - řadové rodinné domy v centru města. Realizace se dočkaly také dlouho očekávané Bytové domy Neumanka v Masarykově čtvrti. Oba projekty budou dokončeny v prvním čtvrtletí roku 2020. Na přelomu let 2019 a 2020 plánujeme spuštění prodeje první etapy v projektu Čtvrť Pod Hády.

 

Trikaya Property and Facility Management

Prostřednictvím naší dceřiné společnosti Trikaya Property and Facility Management zajišťujeme veškerou správu budov a nemovitostí. Zajišťujeme kompletní servis rezidenčních i administrativních budov počínaje administrativní správou (vedení účetnictví, rozúčtování nákladů) až po technickou správu, údržbu zeleně či ostrahu objektu. Zkušenosti ze správy vlastních rezidenčních projektů nyní nabízíme v rámci služeb Trikaya Property and Facility Management i široké veřejnosti a dalším subjektům.